BYLINY-ŚWIERK vaikų darželiai daugiamečiai augalai daugiamečiai žolės paparčiai augalai Lenkija

informacija apie įmonę (šou/paslėpti)
augalų daržovių krūmai gėlės daugiamečiai augalai BYLINY-ŚWIERK Polska
augalų daržovių krūmai gėlės daugiamečiai augalai BYLINY-ŚWIERK Polska

POLSKA - DOLNOŚLĄSKIE
58-170 Dobromierz
ul. Leśna 1a

tel./fax: +48 74 85 863 32
byliny-swierk@wp.pl
www.byliny-swierk.pl


augalų daržovių krūmai gėlės daugiamečiai augalai BYLINY-ŚWIERK Polska

Szanowni Państwo!

„Szkółka bylin“ „Byliny-Świerk“ egzistavo nuo 1995 m. Jis įsikūręs Žemutinėje Silezijoje, Sudeten Foreland ir priklauso didžiausių daugiamečių augalų vaikų darželių grupei, tiek Lenkijoje, tiek Europoje. Ūkis specializuojasi gaminant daugybę daugiamečių augalų, dekoratyvinių žolių, sodo paparčių ir žolelių konteineriuose. tarp
daug veislių yra augalai, gerai žinomi ir naudojami daugelį metų. Mes stengiamės, kad kiekvienas naujas jums skirtas pasiūlymas, būtų daug neįprastų daugiamečių veislių, mažiau žinomas, bet vienodai vertingas. Šių metų pasiūlymas buvo praturtintas naujomis žemos ir aukštos daugiamečių augalų veislėmis įvairioms pozicijoms, nuo saulėtos iki šešėliai. Didelio asortimento dėka rasite daugiamečių augalų, skirtų visų rūšių sodams, nuo mažų iki didelių parkų patalpų iki žaliųjų stogų.
Tik plataus asortimento ir veislių naujų daugiamečių augalų veislei mūsų darželis buvo dvigubai pagerbtas su Poznanės tarptautinės mugės aukso medaliais.
Nuolatinėje gamyboje turite apie tris milijonus daugiamečių augalų įvairaus dydžio konteineriuose.

Augalų gamyba nuolat kontroliuoja Vroclavo Augalų sveikatos ir sėklų inspekcijos vaivadijos inspekciją, kuri taip pat leidžia eksportuoti daugiamečius augalus už sienų ES ..

Dauguma daugiamečių augalų gaminami standartiniuose P9 puoduose. Patrauklios veislės, pagamintos iš „P11“ ir „C2“ skersinių, yra naujos. paeiliui tam tikrų rūšių daugiamečių augalų gamybai pristatome didesnius, apvalius konteinerius C3, C4 ir C5.

Gėlių puodai yra supakuoti į grąžinamą arba keičiami pristatymo metu, standartinės plastikinės dėžutės. Atmestoms (nenurodytoms) plastikinėms dėžutėms bus indėlis. Indėlio suma priklausys nuo jų vertės pristatymo dieną.

Daugiamečiai augalai, supakuoti į negrąžinamas, estetines medines dėžes su standartiniais matmenimis, tampa vis populiaresni. Medinės pakuotės vertė yra maža ir bus pridėta prie daugiamečių augalų vieneto kainos. Parduodant augalus ir sodo centrus, medinės dėžės yra geras sprendimas. Dėl šios problemos išnyksta mažmeninis klientas turi supakuoti įsigytus augalus.

Pakuočių pakavimo dėžėse būdas: P9 puodai, 24 vnt., P11 15 vnt. P14, 12 vnt. Konteineriai: C2 už 8 daiktus, C3 už 8 daiktus, C4 už 6 daiktus, C5 už 5 daiktus. kaupiamasis (langelis) pridedame etiketę su spalvota augalo nuotrauka ir jo pavadinimu arba, jei augalai bus sodinami, aprašomąją etiketę.

Individualiu gavėjo prašymu visus užsakytus augalus galima tiekti su minėtomis spalvotomis etiketėmis, kurios yra susijusios su papildomu mokesčiu.

Etiketės prijungtos, naudojamos žymėti daugiamečius augalus iš mūsų darželio, yra aukštos kokybės ir be spalvotos nuotraukos yra pagrindinė informacija apie daugiamečių. Aprašymas pateikiamas remiantis piktogramomis su paaiškinimais keliomis kalbomis: lenkų, anglų, vokiečių, čekų ir rusų kalbomis. Be to, jie pateikiami į EAN13 brūkšninius kodus. Kainų grupių ženklai yra įskaitomi (ankstesnis pavadinimas su spalvotu, apvaliu tašku pakeičiamas raidės pavadinimu).

Užsakymo pateikimo paspartinimo tikslas turėtų būti pateikiamas užsakymo formoje, kurią rasite mūsų svetainėje: www.byliny-swierk.pl

Augalai bus ruošiami pagal paraiškų tvarką. Rekomenduojame paimti užsakymus, kurie, be to, grynaisiais pinigais yra apdovanojami didelėmis nuolaidomis. Augalus galima transportuoti į mūsų nurodytą adresą. Tokio pristatymo sąlyga - pilnas automobilio krovinių erdvės panaudojimas vienu ar keliais didesnis užsakymo šalių skaičius, esantis planuojamo maršruto ribose. Tokio pristatymo kaina yra minimali ir apsiriboja dalyvavimu degalų sąnaudose. papildomas augalų pristatymo galimybė yra padėklų transportavimas. Šią paslaugą teikia ir teikia išorės logistikos įmonės.

Kviečiame bendradarbiauti
Małgorzata ir Adam Świerk